Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa
Dotacje Unijne

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego „OŁER” Piotr Marcińczak realizuje projekt pt. „Wdrożenie linii produkcyjnej i modernizacja zakładu do produkcji w technologii wtrysku w kolażu kolorystycznym”.

Realizacja projektu ma na celu wdrożenie nowej technologii wtrysku w kolażu kolorystycznym w produkcji modułowych mebli ogrodowych w firmie OŁER. Inwestycja technologiczna polega na wdrożeniu własnej nowej technologii w postaci nieopatentowanej wiedzy technicznej, nie stosowanej dotychczas na świecie. W wyniku jej wdrożenia nastąpi produkcja nowej grupy asortymentowej – produktów zasadniczo udoskonalonych w skali świata.

Całkowita wartość Projektu wynosi 13 210 000,00 zł, a wartość dofinansowania 5 944 500,00 zł.

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego „OŁER” Piotr Marcińczak realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Wprowadzenie na rynek nowego produktu w wyniku przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego i realizacji inwestycji początkowej. Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie nowego projektu wzorniczego w postaci podstawy pod parasol w kształcie kapsla.

Dofinansowanie projektu z UE: 874 150,00 PLN

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego „OŁER” Piotr Marcińczak realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Opracowanie i wdrożenie na rynek nowego projektu wzorniczego parkietu tarasowego wykonanego przez profesjonalnych projektantów i realizację inwestycji początkowej. Celem projektu jest opracowanie i wdrożenie nowego produktu w postaci parkietu tarasowego.

Dofinansowanie projektu z UE: 559 250,00 PLN

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl