Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa
Sprzedaż hurtowa

Jeżeli prowadzicie Państwo sklep ogrodniczy, centrum ogrodnicze lub inną działalność związaną z branżą mebli ogrodowych lub po prostu chcielibyście Państwo kupować nasze meble ogrodowe w cenach hurtowych to zapraszamy do kontaktu z nami. Od ponad 30 lat produkujemy plastikowe krzesła, stoły, ławki i inne produkty z tworzyw sztucznych dzięki czemu macie Państwo gwarancję zakupów bez pośredników.

Naszym dodatkowym asortymentem są importowane meble turystyczne. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami z krajów azjatyckich gwarantujemy Państwu dostęp do najniższych cen na rynku. Na życzenie możemy sprowadzić dla Państwa dowolny towar branży ogrodniczej wcześniej negocjując w Państwa imieniu najniższe ceny u zagranicznych dostawców.

Na wstępie prosimy zapoznać się z poniższymi zasadami dokonywania zakupów hurtowych w naszej firmie.

ZASADY SPRZEDAŻY HURTOWEJ:

 1. Zakupy uważane są za hurtowe przy jednorazowym zamówieniu za kwotę min. 2 500 zł. netto (transport GRATIS). Do zamówień poniżej tej kwoty doliczane są koszty wysyłki oraz zamówienie liczone jest wg cen detalicznych.
 2. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej kwoty zamówienia - przedpłata na konto. Na życzenie wystawiamy fakturę PRO-FORMA na zamawiane produkty.
 3. Aby uzyskać możliwość zakupów z odroczonym terminem płatności prosimy skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży Hurtowej, tel.: +48 728 888 332.
 4. Żeby uzyskać status Hurtownik i uzyskać dostęp do cen hurtowych, należy:
  - zarejestrować się w naszym sklepie - REJESTRACJA
  - po rejestracji należy zalogować się i uzupełnić dane zamawiającego (dane do faktury) oraz dane do wysyłki zamawianych produktów
  - przesłać na nasz adres e-mail hurt@oler.pl skany dokumentów: Wpis działalności gospodarczej lub KRS
 5. Po rejestracji i otrzymaniu ww. dokumentów, w ciągu 24 godz. dokonamy weryfikacji danych i przydzielimy Państwu status Hurtownik oraz dostęp do cen hurtowych. O zmianie statusu na Hurtownik poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości e-mail.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl