Kontakt
Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego "OŁER"
ul. Piwna 1
59-216 Kunice
Tel: +48 71 734 54 31
Fax: +48 71 734 54 30
E-mail: sklep@oler.pl

Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa!
Nasze produkty dostępne są w sklepach na terenie całego kraju.

Produkt dnia
Fotel DIAMENT ogrodowy - kolaż black/limonka
Fotel DIAMENT ogrodowy - kolaż black/limonka
26,99 zł 21,94 zł
szt.
Sprzedaż hurtowa

Jeżeli prowadzicie Państwo sklep ogrodniczy, centrum ogrodnicze lub inną działalność związaną z branżą mebli ogrodowych lub po prostu chcielibyście Państwo kupować nasze meble ogrodowe w cenach hurtowych to zapraszamy do kontaktu z nami. Od ponad 20 lat produkujemy plastikowe krzesła, stoły, ławki i inne produkty z tworzyw sztucznych dzięki czemu macie Państwo gwarancję zakupów bez pośredników.

Naszym dodatkowym asortymentem są importowane meble turystyczne. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami z krajów azjatyckich gwarantujemy Państwu dostęp do najniższych cen na rynku. Na życzenie możemy sprowadzić dla Państwa dowolny towar branży ogrodniczej wcześniej negocjując w Państwa imieniu najniższe ceny u zagranicznych dostawców.

Na wstępie prosimy zapoznać się z poniższymi zasadami dokonywania zakupów hurtowych w naszej firmie.

ZASADY SPRZEDAŻY HURTOWEJ:

 1. Zakupy uważane są za hurtowe przy jednorazowym zamówieniu za kwotę min. 2.000 zł. netto (transport GRATIS). Do zamówień poniżej tej kwoty doliczane są koszty wysyłki oraz zamówienie liczone jest wg cen detalicznych.
 2. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całej kwoty zamówienia - przedpłata na konto. Na życzenie wystawiamy fakturę PRO-FORMA na zamawiane produkty.
 3. Aby uzyskać możliwość zakupów z odroczonym terminem płatności prosimy skontaktować się z naszym Działem Sprzedaży Hurtowej, tel.: +48 71 734 54 50, kom. +48 728 888 343 od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Jednocześnie informujemy, iż możliwość dokonywania zakupów z odroczonym terminem płatności uzyskują klienci po min. 1 roku aktywnej współpracy na podstawie zrealizowanego rocznego obrotu netto.
 4. Żeby uzyskać status Hurtownik i uzyskać dostęp do cen hurtowych, należy:
  - zarejestrować się w naszym sklepie - REJESTRACJA
  - po rejestracji należy zalogować się i uzupełnić dane zamawiającego (dane do faktury) oraz dane do wysyłki zamawianych produktów
  - przesłać na nasz adres e-mail sklep@oler.pl skany dokumentów: Wpis działalności gospodarczej lub KRS
 5. Po rejestracji i otrzymaniu ww. dokumentów, w ciągu 24 godz. dokonamy weryfikacji danych i przydzielimy Państwu status Hurtownik oraz dostęp do cen hurtowych. O zmianie statusu na Hurtownik poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości e-mail.
Bestsellery - najlepiej sprzedające się produkty
Krzesło GHOST malinowy - czarne K
Krzesło GHOST malinowy - czarne K
109,00 zł 88,62 zł
szt.
Krzesło GHOST szary - czarne K
Krzesło GHOST szary - czarne K
109,00 zł 88,62 zł
szt.
Krzesło ROMA - szary K
Krzesło ROMA - szary K
99,00 zł 80,49 zł
szt.
Stół DIA 80x80cm. deska - khaki K
Stół DIA 80x80cm. deska - khaki K
189,00 zł 153,66 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl