Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa

Jak zamontować lampę w ogrodzie nie używając betonu?

Jak zamontować lampę w ogrodzie nie używając betonu?

Kiedy przychodzi ciepła pora roku i dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie zielonych zakątków. Wiele osób zastanawia się, jak zamontować lampę w ogrodzie, nie używając do tego celu betonu. Świetnym rozwiązaniem okazuje się nowoczesna podstawa do ziemnych lamp elektrycznych. Wykonane z solidnego tworzywa sztucznego akcesorium jest kompatybilne z większością lamp dostępnych na polskim rynku.

Podstawa chroni instalację oświetleniową przed szkodnikami, które niszczą przewody oraz zapewnia odpowiednią izolację od podłoża. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie dochodzi do zwarć, a żywotność urządzeń elektrycznych zostaje znacznie wydłużona.

Montaż bez betonowania

Ogromnym plusem podstawy z tworzywa sztucznego jest łatwy montaż, do którego nie potrzeba nawet odrobiny betonu, wystarczy za pomocą gumowego lub stalowego młotka wbić kołek w odpowiednio przygotowane - zagęszczone i wyrównane - podłoże. Lampę przytwierdza się do konstrukcji za pomocą wkrętów samogwintujących.

Niezwykle cenny jest również fakt, że podstawę pod lampę ogrodową można przenieść w inne miejsce, jeśli tylko zaistnieje taka potrzeba. Rozwiązanie tego typu pozwala to na zmianę aranżacji oświetlenia, bez pozostawiania nieestetycznych, zabetonowanych obszarów.

Pięknie oświetlony ogród

Dzięki użyciu podstawy można łatwo doświetlić ogród, by stworzyć w nim niepowtarzalny klimat i przyjemną atmosferę. Konstrukcja nadaje się idealnie do lamp ziemnych sięgających do wysokości 100 cm. Docenią ją wszystkie osoby, które nie chcą betonowych elementów w swoim ogrodzie, oraz te, którym zależy na szybkim, bezproblemowym montażu oświetlenia. Produkt chroni też instalację przed szkodnikami i zapewnia bezpieczną izolację od podłoża.

Zapraszamy Państwa do sklepu Ołer Garden po nowoczesne podstawy, które przydadzą się w każdym zielonym zakątku, uwalniając od konieczności betonowania podłoża. Ziemia będzie mogła swobodnie oddychać, rośliny bujnie rosnąć, a Państwo stworzą piękną iluminację.

Blog
5 pytań o meble ogrodowe z plastiku
(30-03-2022)

Sprzęty z tworzywa sztucznego cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego - są lekkie, wytrzymałe, estetyczne i nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wiele osób zadaje jednak pytania dotyczące ich właściwości. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na pojawiające się najczęściej.

Wygodne i lekkie leżaki na plażę
(04-02-2022)

Jeśli wybierają się Państwo nad morze lub jezioro, warto zabrać ze sobą turystyczny sprzęt do siedzenia. Rolę tę spełnią doskonale wygodne i lekkie leżaki na plażę dostępne w naszym sklepie internetowym Ołer Garden.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl