Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa
Odstąpienie od umowy
ZWROTY - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Otrzymany towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania, dlatego prosimy o zachowanie ostrożności.

Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. Należność za zakupiony towar zwrócimy Ci najszybciej jak to możliwe. Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy.

Zwracany towar należy odesłać na adres:

POH OŁER - Dział reklamacji
ul. Piwna 1
59-216 KUNICE

Do przesyłki dołącz dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu przesłany razem z potwierdzeniem zamówienia.:

Uwaga!

1. Bez względu na to w jaki sposób zwracasz towar powinien on zostać zapakowany w odpowiedni sposób, uniemożliwiający uszkodzenie w trakcie transportu.

2. Do zwracanego towaru proszę dołączyć wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu towaru.

3. Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem! Zwrot odesłany w ten sposób wraca do nadawcy, ponieważ nie jesteśmy w stanie odebrać takiej paczki.

REKLAMACJE

Pamiętaj, że w przypadku otrzymania towaru wadliwego lub uszkodzonego przysługuje Ci prawo do reklamacji. Reklamację należy zgłosić do naszego Działu reklamacji. Odsyłając reklamowany produkt pamiętaj o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu go przez ewentualnym uszkodzeniem.

Reklamowany towar należy wysłać na poniższy adres:

POH OŁER - Dział reklamacji
ul. Piwna 1
59-216 KUNICE

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojej reklamacji i powiadomimy Cię drogą mailową o jej rozpatrzeniu. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na Twoją korzyść naprawimy lub wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy. W przypadku braku towaru na wymianę zwrócimy Ci należność za odesłany towar najszybciej jak to możliwe. Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl