Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa
Płatności

W sklepie internetowym z meblami ogrodowymi i turystycznymi firmy OŁER posiadamy 3 formy płatności za zamówiony towar. Każdy z Państwa może wybrać najwygodniejszą formę płatności. Bez względu na Państwa wybór, zawsze staramy się wysłać Państwa zamówienie najszybciej jak to możliwe.

Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności w naszym sklepie:

1. Przelew na konto bankowe

Jest to forma płatności dla klientów preferujących samodzielną płatność za pośrednictwem banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po dokonaniu zamówienia otrzymacie Państwo wiadomość e-mail z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania i wysłania przesyłki.

Jeżeli wpłatę zaksięgujemy na naszym koncie do godz. 12.30, Państwa zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godz. roboczych. Wpłaty zaksięgowane po godz. 12.30 zostaną wysłane w ciągu 48 godz. roboczych.

Przelew na konto jest najtańszą formą płatności gdyż jedyną opłatą za korzystanie z niej jest opłata pobierana przez bank lub Pocztę Polską zgodnie z obowiązującym cennikiem danej placówki.

Dane do przelewu:

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego "OŁER"
ul. Piwna 1
59-216 Kunice
 
ALIOR Bank S.A.
48 2490 0005 0000 4600 5125 7660
 
W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia internetowego, który otrzymacie Państwo e-mailem po złożeniu zamówienia. Ułatwi nam to identyfikację przelewu i skróci czas oczekiwania na zamówiony towar.

W przypadku przelewu zwykłego (Poczta Polska) czas realizacji zamówienia może się wydłużyć.

2. Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Przy jej wybraniu, łączną kwotę zamówienia wraz z kosztami transportu uiścicie Państwo podczas odbioru przesyłki kurierowi, który będzie przesyłkę dostarczał. Z tą formę płatności i dostawy pobieramy opłatę w wysokości 10 zł.

3. Przelew online

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl