Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa

Kratki trawnikowe

Kratki trawnikowe

Tego rodzaju wypełnienia znajdują zastosowanie w szczególności w miejscach, takich jak działki, parkingi, czy przydomowe dziedzińce. Kratki trawnikowe umożliwiają nie tylko estetyczne zagospodarowanie przestrzeni, ale są także bardzo praktycznym i trwałym rozwiązaniem, które jest skuteczne przez cały rok. Wykorzystanie w produkcji solidnych materiałów, odpornych na łamanie, odgniecenia, korozję czy wpływ czynników atmosferycznych sprawia, że jednorazowa inwestycja w kratki i sztuczne trawniki będzie służyła przez długie lata.

Same szkielety z polipropylenu, które zazwyczaj stosowane są do układania ścieżek, podjazdów i sztucznych, zielonych dywanów na zewnątrz, mogą być też zastosowane w innych celach. Przede wszystkim doskonale sprawdzą się jako materiał utrzymujący w ryzach kamienie ozdobne: otoczaki oraz grysy, które coraz częściej wykorzystywane są w tworzeniu aranżacji ogrodowych.

Praktyczne kratki ogrodowe: zadbaj o estetyczny wygląd podjazdu

Kratka trawnikowa zapewni odpowiednie zabezpieczenie przed ugniataniem ziemi, co sprzyja stabilnemu wzrostowi źdźbeł bez ryzyka opadania po ulewnych deszczach czy gradobiciach. To doskonałe rozwiązanie dekoracyjne, które może stanowić alternatywę dla układania trwałych, sztucznych trawników, np. na wzniesieniach w przestrzeniach publicznych. Dzięki solidności polipropylenu, z powodzeniem kratki mogą być wykorzystane do tworzenia estetycznych, porośniętych miejsc parkingowych, które jednocześnie są odpowiednio utwardzone.

Efektowne podłoże na balkonie

W naszym sklepie internetowym, poza kratkami z plastiku do zastosowania w ogrodach, dostępne są także gotowe arkusze sztucznych trawników w rolkach o dowolnej długości. Tego typu okładzina fenomenalnie sprawdzi się np. na balkonie lub tarasie w mieszkaniu w bloku, gdzie chcemy stworzyć fragment obszaru przeznaczonego do relaksu na zewnątrz.

Antypoślizgowe oraz hydrofobowe właściwości produktu, jakim jest sztuczny trawnik, sprawiają, że nadaje się on do zastosowania przez cały rok. Włókna, które przypominają naturalne źdźbła, zachowują swój kolor nawet w warunkach ekspozycji na wilgoć i wysokie nasłonecznienie.

Blog
Meble cateringowe - gdzie można je wykorzystać?
(17-04-2023)

Imprezy na świeżym powietrzu to czysta przyjemność — dzięki nim można w prosty sposób zorganizować zarówno spotkanie z bliskimi, jak i event na kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie, które znacznie ułatwi Ci przygotowanie się na przyjęcie na zewnątrz — niezależnie od jego rozmiaru.

Deski tarasowe - przeznaczenie i parametry
(15-02-2023)

Wytwarzane przez nas produkty powstają z tworzywa sztucznego – nie inaczej jest więc w przypadku desek tarasowych. Surowcem, z jakiego zostały wykonane, jest polipropylen, czyli produkt polimeryzacji propenu. Łatwość w jego uzyskaniu, procesie obróbki, trwałość, a także szczególna odporność na działanie wysokiej temperatury to tylko kilka z szeregu ich zalet.

Kratki trawnikowe
(19-12-2022)

Tego rodzaju wypełnienia znajdują zastosowanie w szczególności w miejscach, takich jak działki, parkingi, czy przydomowe dziedzińce. Kratki trawnikowe umożliwiają nie tylko estetyczne zagospodarowanie przestrzeni, ale są także bardzo praktycznym i trwałym rozwiązaniem, które jest skuteczne przez cały rok.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl