Tysiące zadowolonych klientów
Produkty najwyższej jakości
Szybka dostawa

Wygodne i lekkie leżaki na plażę

Wygodne i lekkie leżaki na plażę

Jeśli wybierają się Państwo nad morze lub jezioro, warto zabrać ze sobą turystyczny sprzęt do siedzenia. Rolę tę spełnią doskonale wygodne i lekkie leżaki na plażę dostępne w naszym sklepie internetowym Ołer Garden. Najważniejsze jest to, aby składane fotele były łatwe do transportu oraz dały się przenieść bez wysiłku, na przykład z miejsca noclegu nad wodę. Nasze leżaki zbudowane są z lekkiego aluminiowego lub drewnianego stelaża oraz wytrzymałej tkaniny.

Konstrukcje są bardzo mobilne i poręczne, z przeniesieniem ich na plażę poradzą sobie nawet nieco starsze dzieci. Z łatwością zmieszczą się też do bagażnika samochodu. Stanowią nieodłączny element każdej wakacyjnej wyprawy.


Składane leżaki na kółkach

 

Dla osób, które szukają wygodnych rozwiań przygotowaliśmy leżaki na kółkach, które zamiast nieść, można po prostu prowadzić. Po rozłożeniu istnieje opcja ustawienia dogodnej pozycji oparcia. Daszek chroni przed zbyt intensywnym słońcem, a podnóżek zapewnia wygodne oparcie dla nóg.

W takiej pozycji można komfortowo siedzieć na plaży, zażywać relaksu, opalać się, czytać książkę albo nawet się zdrzemnąć. Wygodne i lekkie leżaki to niezastąpiony sprzęt wakacyjny, który umożliwia błogie spędzanie czasu na łonie natury.


Leżaki ogrodowe

 

Oczywiście mobilne fotele można wykorzystywać nie tylko na plaży, równie znakomicie sprawdzą się w ogrodzie, na działce, na pikniku czy wyprawie na ryby. Oferujemy wiele modeli wygodnych siedzeń oraz duży wybór kolorów. Pomimo swojej lekkości jest to sprzęt bardzo stabilny i wytrzymały, znoszący nawet znaczne obciążenia. Z pewnością posłuży swoim użytkownikom przez wiele letnich sezonów.

Zapraszamy do naszego sklepu Ołer Garden, po praktyczny sprzęt plażowy oraz ogrodowy. Meble produkowane są z najwyższą starannością, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu produkty są nie tylko łatwe w transporcie, ale też bardzo solidne. Zapewniają beztroski wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto zainwestować w wygodę, która przekłada się na dobry nastrój i samopoczucie.

Blog
5 pytań o meble ogrodowe z plastiku
(30-03-2022)

Sprzęty z tworzywa sztucznego cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego - są lekkie, wytrzymałe, estetyczne i nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wiele osób zadaje jednak pytania dotyczące ich właściwości. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na pojawiające się najczęściej.

Wygodne i lekkie leżaki na plażę
(04-02-2022)

Jeśli wybierają się Państwo nad morze lub jezioro, warto zabrać ze sobą turystyczny sprzęt do siedzenia. Rolę tę spełnią doskonale wygodne i lekkie leżaki na plażę dostępne w naszym sklepie internetowym Ołer Garden.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl